best web development software

Štefanov príbeh

o tom, ako nie je všetko na prvýkrát... 

Šampiónom sa človek nerodí, šampiónom sa človek musí stať.
A keď je za vášňou aj plán, tak sa začnú veci diať. To vie Štefan Svitko už dávno. Keď sa ako mladý chlapec postavil na štartovú čiaru svojich prvých pretekov, v cieli ho nečakal naleštený pohár, ale nové zistenie. Tak ako víťaz, aj ten čo neuspel má pred sebou rovnakú otázku: Čo bude môj ďalší krok?
To, že si nevybral radšej ping pong alebo heligónku už viete. Svoju cestu k majstrovským titulom si poskladal z rokov naplnených výzvou. Výzvou prekonať sám seba. Každý deň spraviť ten krok navyše a byť lepší ako včera. Štefan našiel svoj život na dvoch kolesách a každú prekážku berie ako odrazový mostík ďalej. Recept je jednoduchý, tréningových plánov veľa, ale zistiť ako a koľko sa zlepšuje chcelo viac ako len pocit. Čísla napovedia veľaČlovek nemusí byť ani vedec, aby si spočítal, či porazil včerajšok, alebo treba pritlačiť na pílu viac.

Zvládnuť pajedlivý viac ako 100 kilový stroj, si okrem veľkej dávky odhodlania vyžaduje všestrannú fyzickú silu a vytrvalosť. Uznajte, prejsť 9000 km cez púšt je dosť aj lietadlom. Nenadarmo jazdci motocrossu a endura patria k športovcom s najlepšou kondičkou. Ako Štefan sám hovorí : "Garmin bol so mnou od začiatku." Poznať svoj tep, vzdialenosť a tempo pri behu, cyklistike, či na skialpe alebo crossfite je pre mňa nevyhnutné. Svoj tréning si ani neviem predstaviť bez takýchto údajov zo športových smart hodiniek. Čísla neklamú, ukážu mi reálny stav a tak odpadá hádanie, či tréning funguje tak, ako má. Vidieť záznam každého dňa a snahy, ktorá sa mení v zaslúžené ovocie, nie len motivuje, ale aj ukáže správnu cestu. V športe, ale vlastne aj v celom živote je dôležité nájsť ten správny pomer medzi záťažou a regeneráciou.

Štefan Svitko si na svoju životnú výzvu vybral Garmin ako nekompromisného tréningového partnera. Garmin si vybral Štefana Svitka ako svojho ambasádora lebo stelesňuje človeka, ktorý sa odhodlal prekročiť svoj tieň a prijal výzvu. Držíme mu palce, aby prekonal včerajšok aj na legendárnej diaľkovej rely DAKAR. Tak čo ? Ste pripravení na vašu výzvu?

Len ten,kto si vie spočítať, vie, koľko má...

Prijali ste výzvu a chcete sledovať svoj každodenný pokrok ? Niekedy len dobrý pocit nestačí. Všetko sa dá spočítať a vyjadriť v číslach. Partnerom pri vašom snažení bude monitor aktivity alebo športtester-športové hodinky. Jednoducho počítajte svoje kroky, poschodia a spálené kalórie alebo si naplánujte systematický tréning ako profík, či už je to beh, bicykel alebo iná aktivita. Smart notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, správach a inom priamo na displeji hodiniek vás udržia v kontakte s vašimi blízkymi a prácou aj keď športujete. Veď priority si volíte VY.

SLEDUJTE NÁS

blog