best wysiwyg web page maker software

Nastin príbeh

...nový deň, nový začiatok...

Tak ako nový deň prináša nový začiatok, prišla aj Anastasiya Kuzminová na Slovensko hľadať nové začiatky a nové výzvy. 

Biatlon je šport, ktorý z vás dokáže dostať poslednú štipku síl pri teplotách hlboko pod bodom mrazu. Po kilometroch vysokého tempa na bežkách sa zastavíte do úplného pokoja a snažíte sa zasiahnuť päť vzdialených malých terčov. Nič pre tých, ktorí si myslia že veci sa dejú bez patričného úsilia. Nasťa si vybrala tento šport ako svoju životnú cestu už v 15-tich rokoch a darilo sa jej. Ale ako čas plynul prišiel moment, keď jej tvrdili, že nemôže byť žena, matka aj športovkyňa súčasne. Čo ale zlé jazyky netušili bolo, že táto milá žena vykročí z vyjazdenej stopy a vyberie sa vlastným smerom. Urobiť malý krok a zajtra väčší a pozajtra znova, prekonať včerajšok. To je výzva, ktorú Nasťa prijala. 

Odhodlanie a snaha priniesli ovocie...zlaté ovocie. To, že víťazstvom sa cesta nekončí, ale začína sa nová, potvrdila Nasťa o štyri roky ďalšou zlatou olympíjskou medailou. Čo za tým stojí vie najlepšie manžel, tréner, bežec na lyžiach Daniel Kuzmin: " Šport bol vždy našim životom a teraz keď sme rodina, máme o dôvod viac pokračovať ďalej."Pri všetkých povinnostiach a radostiach je treba nájsť správnu mieru. Dať zo seba úplne všetko pri jednom tréningu, akoby bol posledný, nemusí byť to najlepšie. Kľúčom k úspechu je vedieť, ako na tom ste a prispôsobiť svoj tréning faktom. 


Anastasiya Kuzminová si na svoju životnú výzvu vybrala Garmin už pred rokmi, lebo vie, že sa pri tréningu môže na svoje športové smart hodinky spoľahnúť. Garmin si vybral Nasťu ako ambasádorku lebo stelesňuje ženu, ktorá sa rozhodla prekonať včerajšok. Hrdo stojíme za ňou a tešíme sa z jej návratu k svetovej špičke.  Tak čo ? Ste pripravený na vašu výzvu?          (FOTO : Igor Stančík a fotoarchív rodiny Kuzminovcov)

Len ten,kto si vie spočítať, vie, koľko má...

Prijali ste výzvu a chcete sledovať svoj každodenný pokrok ? Niekedy len dobrý pocit nestačí. Všetko sa dá spočítať a vyjadriť v číslach. Partnerom pri vašom snažení bude monitor aktivity alebo športtester-športové hodinky. Jednoducho počítajte svoje kroky, poschodia a spálené kalórie alebo si naplánujte systematický tréning ako profík, či už je to beh, bicykel alebo iná aktivita. Smart notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, správach a inom priamo na displeji hodiniek vás udržia v kontakte s vašimi blízkymi a prácou aj keď športujete. Veď priority si volíte VY.

SLEDUJTE NÁS

blog